fbpx

Partners

Home / Partners

STACHOWICZ & PTAK - Kancelaria prawna

Kancelaria Prawna STACHOWICZ & PTAK Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska działa na rynku od 2001 roku.

Świadczymy usługi z zakresu prawa gospodarczego, zarówno dla przedsiębiorców krajowych, jak i firm zagranicznych i międzynarodowych.

Dwunastoosobowy zespół prawników Kancelarii realizuje zlecone prace w biurach w Warszawie i Krakowie, natomiast obszar naszej działalności obejmuje cały kraj.

Stale współpracujemy z doradcami z innych dziedzin wsparcia i obsługi biznesu, w tym z doradcami podatkowymi, finansowymi, firmami księgowymi i ekspertami inwestycyjnymi. Współpracujemy z kancelariami z innych krajów z Unii Europejskiej.

Świadcząc nasze usługi i spełniając oczekiwania Klientów, staramy się zawsze prezentować pełne i kompetentne zrozumienie ich potrzeb oraz celów biznesowych. Aby to osiągnąć Kancelaria i jej współpracownicy kierują się zawodowo elastycznością i otwartością w podejściu do zindywidualizowanych potrzeb poszczególnych Klientów, dyspozycyjnością w zakresie naszej dostępności oraz pełnym zrozumieniem biznesowych zasad funkcjonowania przedsiębiorstw Klientów.

AVENHANSEN - Szkolenia i rozwój personelu

Jesteśmy dużą, bardzo dobrze zorganizowaną firmą szkoleniowo-doradczą. Dzięki bardzo licznej kadrze trenerskiej potrafimy sprostać różnym wyzwaniom i różnym potrzebom naszych Klientów. Jesteśmy w stanie bez trudu zapewnić kompleksową, rozbudowaną ofertę logistyczną (przejazdy, hotele, katering, atrakcje około-szkoleniowe) dzięki posiadaniu biura handlowo-organizacyjnego. Nasze materiały są bardzo dobrej jakości, drukowane i bindowane na własnych maszynach. Pracujemy codziennie minimum 9 godzin, dla zapewnienia naszym Klientom pełnej, profesjonalnej obsługi. Podczas realizacji szkoleń, pełnimy 24-godzinny dyżur, aby zapewnić stałą opiekę i pomoc nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Zawsze zapewniamy naszym Klientom maksimum komfortu. Najwyższa jakość na każdym etapie realizacji szkoleń jest dla nas priorytetem.

Księgowy Tomasz Cisowski

TOMASZ CISOWSKI - Księgowy

Od 20 lat zajmuję się obszarem finansów i rachunkowości w firmach o różnej wielkości i potencjale. Moja praca jest moją pasją. Specjalizuję się w obszarach które w punktach umieściłem poniżej:

 • nadzór nad przygotowaniem (skonsolidowanych) sprawozdań finansowych oraz raportów
 • nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrolowanieich realizacji
 • odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej
 • optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego, ocena projektów inwestycyjnych
 • odpowiedzialność za płynność finansową, zabezpieczenie ryzyka kursowego oraz stóp procentowych
 • nadzór nad pracą działów: finansowo-księgowego, kontrolingu
 • ocena sytuacji finansowej firmy, analiza wskaźnikowa
 • koordynacja i optymalizacja procesów zakupowych
 • wdrażanie narzędzi controllingowych
 • nadzór nad roczną inwentaryzacją
 • sporządzanie różnorodnych analiz dotyczących między innymi takich obszarów jak: analiza finansowa, dynamika sprzedaży, rentowność, wydajność procesów produkcyjnych, rotacja materiałów, analiza kosztów transportu, analizy stopnia wykorzystania poszczególnych składników majątkowych firmy, analiza poszczególnych poziomów marżowości
 • ustalanie polityki rachunkowości w firmie