Szkolenia biznesowe

Zarówno nowe, jak i doświadczone już przedsiębiorstwa muszą stawiać czoła wielu biznesowym trudnościom. Co zrobić, gdy nie zawsze wszystko pójdzie zgodnie z planem, a nad firmą zawiśnie widmo kryzysu? Jedno jest pewne: to nie moment na przerabianie gotowych scenariuszy i nietrafionych rozwiązań. Trzeba skorzystać z profesjonalnej pomocy doradcy biznesowego, który pozwoli powrócić firmie na właściwe tory. Sprawdź, w jaki sposób.

Doradca to kompleksowa pomoc

Podejmując współpracę z doświadczonym managerem firma zyskuje na wielu płaszczyznach. Jestem doradcą biznesowym. Wprowadziłem na rynek wiele przedsiębiorstw i zdążyłem poznać niejedną branżę. Jako specjalista wiem, w jaki sposób omijać błędy oraz jakie techniki zastosować, aby skutecznie wypromować markę i dotrzeć do jej odbiorców. Moje działania są ukierunkowane na sukces, ale też na optymalizację kosztów, ponieważ zarząd firmy inwestuje w sprawdzone kierunki

Szkolenia personelu kluczem do sukcesu

Miarą siły firmy są tworzący ją ludzie. Chcąc skutecznie wdrożyć zmiany i rozwijać przedsiębiorstwo, należy umożliwić pracownikom rozwój ich kompetencji. Jako Inter Manager w roli doradcy przedsiębiorstwa pomogę w doborze szkoleń i rozwoju ścieżek kariery poszczególnych osób lub działów w firmie

Organizuję i koordynuję szkolenia z takich obszarów, jak: progresja wyników sprzedażowych, redukcja i restrukturyzacja kosztów, finanse, procesy biznesowe i procedury, efektywny marketing, zarządzanie personelem, zmiany w organizacji, a także elementy prawa gospodarczego.

Oferowane szkolenia biznesowe prowadzę w oparciu o obowiązujące trendy w dziedzinie rozwoju i zarządzania zasobami ludzkimi. Kursy dopasowywane są indywidualnie do potrzeb i specyfiki danej firmy. Dobrze wykwalifikowany personel o nowoczesnym i nieszablonowym spojrzeniu na biznes, to sprawdzone rozwiązanie na drodze do sukcesu.